Biznes

Webinarium o wsparciu z Funduszy Europejskich na kształcenie

Brakuje Ci kwalifikacji? Chcesz się nauczyć języka? Nie wiesz skąd pozyskać środki na kształcenie? Referat Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, w imieniu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile, zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium, którego celem jest omówienie możliwości dofinansowania szkoleń i kursów zawodowych w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. 

Webinarium odbędzie się w środę, 24 lutego 2021 roku, w godzinach od 12:00 do 13:00, na platformie Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres: infoUE-pila@warp.org.pl do 22 lutego 2021 roku, do godziny 12.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności osoby poszukujące wsparcia na kształcenie: szkolenia, kursy, studia podyplomowe.

Program webinarium:

  • 12.00-12.05 Przywitanie uczestników.
  • 12.05-12.30 Możliwości wsparcia w zakresie dofinansowania szkoleń, kursów i studiów podyplomowych w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.
  • 12.30-12.50 Szkolenia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
  • 12.50-13.00 Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Więcej informacji na stronie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/o-funduszach/szkolenia/Webinarium-o-wsparciu-z-Funduszy-Europejskich-na-ksztalcenie