Biznes

Webinarium “Korzystanie i wybór platform sprzedażowych”

Wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych sprzedażą w sieci, zapraszamy na bezpłatne webinarium „Korzystanie i wybór platform sprzedażowych”, które odbędzie się we wtorek, 5 października, od godz. 11.30 do godz. 13.00.

Webinarium "Korzystanie i wybór platform sprzedażowych"

Wydarzenie poprowadzi dr Przemysław Jóskowiak – założyciel Instytutu EECOM (European Institute for E-commerce), właściciel firmy Stratego24, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, autor kursów know-how z kompleksową wiedzą e-commerce do budowy profesjonalnej prezencji w sieci. Zajmuje się problematyką strategicznego pozycjonowania firm i biznesów w sieci (i nie tylko), a także wspiera rozwój kompetencji cyfrowych jak i proces cyfryzacji Unii Europejskiej.

W programie webinarium:

  • Pojęcie platformy sprzedażowej i znaczenie systemu sprzedaży dla współczesnej sprzedaży e-commerce (system e-commerce).
  • Przegląd dostępnych platform sprzedażowych – podstawowy podział systemów ze względu na przeznaczenie i prawo własności.
  • Przykłady najbardziej popularnych platform sprzedażowych, w tym platformy w modelu SaaS i opensource, i ich funkcjonalność.
  • Uwarunkowania wyboru platformy sprzedażowej, czyli jak wybrać system sprzedaży pod kątem swojego produktu, modelu biznesowego i strategii marketingowej.
  • Praktyczne wskazówki dotyczące pracy z platformą sprzedażową.

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. Wystarczy w dniu wydarzenia wejść na stronę: https://www.een.org.pl/component/content/article/74136:korzystanie-i-wybor-platform-sprzedazowych-webinarium-5-pazdziernika

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.