Biznes

Webinarium „Jak chronić się przed nieuczciwymi kontrahentami w Chinach?”

Z uwagi, iż zagraniczne firmy wciąż padają ofiarą oszustw kontrahentów w Chinach, Referat Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach w imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Grupa PFR, zaprasza do udziału w webinarium „Jak chronić się przed nieuczciwymi kontrahentami w Chinach?”, które odbędzie się w czwartek, 21 stycznia br., o godz. 9.30.

Podczas webinarium dowiesz się m.in. jak chronić się przed oszustwami ze strony chińskich firm, jakie są najpopularniejsze formy oszustw i jakie firmy się ich dopuszczają, jak można zweryfikować chińskiego partnera oraz gdzie można szukać pomocy, gdy padniemy ofiarą oszustwa.

Szkolenie poprowadzą: Barbara Bujny (Kierownik Regionu, Centrum Eksportu PAIH), Andrzej Juchniewicz (Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju) oraz Małgorzata Zawisza (Business Development Manager Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Chengdu).

Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji na stronie: https://www.paih.gov.pl/webinarium-jak_chronic_sie_przed_nieuczciwymi_kontrahentami_w_Chinach

Liczba miejsc ograniczona.