Biznes

Nowy kurs Akademii PARP: „Motywowanie pracowników”

Referat Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w najnowszym kursie online Akademii PARP dotyczącym motywowania pracowników.

komunikat urząd miejski

Motywowanie pracowników jest ważnym działaniem w życiu codziennym każdej prawidłowo funkcjonującej firmy. To proces regulujący zachowania zatrudnionych ludzi w taki sposób, aby jak najlepiej wykonywali powierzone im zadania, oraz przyczynili się do osiągania wyznaczonych celów przedsiębiorstwa. Pracownicy stanowią fundament działalności firmy i często to ich praca decyduje o sukcesach, czy też porażkach danego przedsięwzięcia. Ważną rolę w firmie odgrywa odpowiednia komunikacja między współpracownikami, która pozwala uniknąć wypalenia zawodowego, buduje motywację w zespole, a także przyczynia się do rozwinięcia poczucia przynależności do przedsiębiorstwa. Pracownik związany z daną firmą będzie troszczył się o jej dobro, zapewniając jej tym samym lepszy rozwój.

Akademia PARP wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, dbających zarówno o własny rozwój, jak i rozwój swoich pracowników, i prezentuje bezpłatny kurs online – „Motywowanie pracowników” na który można zapisać się już dziś. Kurs zawiera praktyczne porady na temat całego procesu motywowania oraz wskazówki dotyczące dopasowania rodzaju motywacji do pracownika.

Biorąc udział w kursie „Motywowanie pracowników”:

  • zrozumiesz znaczenie procesu motywacji oraz automotywacji w rozwoju zawodowym,
  • poznasz nowoczesne elementy motywowania pracowników,
  • dowiesz się, jak motywacja wpływa na angażowanie się ludzi w miejscu pracy,
  • zrozumiesz czym jest wypalenie zawodowe oraz jak mu przeciwdziałać,
  • dowiesz się jak stres wpływa na proces motywowania oraz jak sobie z nim radzić,
  • nauczysz się dobierać odpowiednie motywatory dla różnych generacji pokoleniowych.

Więcej informacji na temat kursu: https://akademia.parp.gov.pl/course/view.php?id=27

Kursy oferowane przez Akademię PARP są całkowicie darmowe, ukończenie każdego z nich daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapisów już dziś.