Biznes

Konferencja “Przyszłość z funduszami” już jutro!

Nowe możliwości wsparcia biznesu ze środków unijnych i krajowych zostaną przedstawione podczas konferencji organizowanej przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości na Stadionie Śląskim.

Przyszłość z funduszami

Wśród tematów znajdzie się zapowiedź tego, co przed nami, czyli kierunków ujętych w Programach: Fundusze dla Śląskiego, Krajowym Planie Odbudowy oraz Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. O możliwościach i korzyściach dla MŚP w najbliższych latach opowiedzą zaproszeni eksperci, dzięki czemu uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy w jednym miejscu.

Nowe technologie, kwestie bezpieczeństwa biznesu w sferze IT oraz kierunki poszukiwania innowacji to zagadnienia, jakie poruszą w drugiej części spotkania specjaliści Sieci Badawczej Łukasiewicz i Polskiego Klastra IoT & AI. Ideą Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w ramach którego zaplanowana została konferencja, jest przede wszystkim edukacja i dostęp do specjalistycznej wiedzy, dlatego w programie nie zabraknie praktycznych warsztatów. Dla projektodawców, realizujących wnioski z unijnym dofinansowaniem, przygotowano szkolenie poświęcone problematyce przeprowadzania zamówień publicznych oraz rozliczania wniosków o płatność.

Mimo iż pandemia nauczyła nas komunikacji za pomocą nowoczesnych rozwiązań IT, nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, który w biznesie jest niezwykle istotny, stąd też w części wystawienniczej ze strefą rozmów zaplanowaliśmy stoiska Instytucji Otoczenia Biznesu, gdzie odwiedzający uzyskają informacje na temat wsparcia w naszym regionie.

Zapraszamy do rejestracji. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie: https://scp-slask.pl/czytaj/przyszlosc_z_funduszami__spotkajmy_sie_9_listopada