Biznes

Jak wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi marketingu w MŚP?

Jak budować strategię, by działania marketingowe podążały za trendami? Jak sprawdzić, w których kanałach komunikacji obecny jest klient? Z jakich narzędzi korzystać w kampaniach promocyjnych naszej marki? Wszystkich przedsiębiorców szukających odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy do udziału w  bezpłatnym webinarium pt.: „Tik Tok, Instagram, Facebook, czyli jak wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi marketingu w MŚP”, które odbędzie się 16 listopada br.

Jak wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi marketingu w MŚP?

Na pytania “Jak komunikować się z klientem, jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe oraz jak budować PR marki oraz społeczność z wykorzystaniem narzędzi nowoczesnego marketingu?” odpowie dr Kinga Stopczyńska, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w Katedrze Marketingu oraz szkoleniowiec i praktyk biznesu z zakresu szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Autorka książek „Influencer marketing w dobie nowych mediów” oraz „Kreowanie wizerunku marki przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej”.

Więcej informacji na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/74886:webinarium-tik-tok-instagram-facebook-czyli-jak-wykorzystac-potencjal-nowoczesnych-narzedzi-marketingu-w-msp-16-listopada