Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Bezpłatne szkolenia komputerowe- zapisy

Mieszkańcy Świętochłowic mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach  informatycznych. Specjaliści przeszkolą 100 osób powyżej 25. roku życia, które w ten sposób poszerzą umiejętności w zakresie obsługi komputera i Internetu. Zapisy już trwają.

Miasto uzyskało dotację na realizację projektu  pn. „IT-y to potrafisz – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Świętochłowic”.

Zajęcia, które odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Harcerska 1) poświęcone będą siedmiu zagadnieniom m.in. tworzeniu własnej strony, działaniom w sieciach społecznościowych czy rodzicom w Internecie. Poprowadzą je specjaliści w maksymalnie dwunastoosobowych grupach.   

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju Miasta (pok. nr 6) świętochłowickiego magistratu  – tel. 32 34-91-836, mail: obywatel-it@swietochlowice.pl

Zainteresowani mogą zgłaszać udział w zajęciach  elektronicznie, osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy Urzędu.

PLAKAT

Projekt, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Cyfrowa Polska realizowany jest w ramach regionalnego projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25. roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim”, którego operatorem jest Instytut Pracy i Edukacji z Gliwic.