Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

We wtorek Targi Pracy i Edukacji

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach organizuje „Targi Pracy i Edukacji”, które odbędą się 19 maja br. w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (plac Krauzego 1) w godzinach od 11.00 do 13.00.

Oferty zaprezentują powiatowe urzędy pracy z okolicznych miast, agencje zatrudnienia, jednostki szkolące, a także szkoły ponadgimnazjalne i biura karier uczelni wyższych.

Przedstawione propozycje pracy dotyczyć będą branż: produkcyjnej, budowlanej, handlowej oraz usługowej w tym m.in. oferty dla pracowników produkcji, operatorółw maszyn, operatorów wózków widłowych, pracowników budowlanych, opiekunów osób starszych, sprzedawców, pracowników ochrony, monterów instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, elektromonterów, fryzjerów oraz specjalistów ds. sprzedaży.

Podczas targów prezentowane będą również propozycje zatrudnienia w ramach sieci EURES.

Bezpłatnych porad prawnych udzielą eksperci Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz profesjonalnej kancelarii Biura Komunikacji Społecznej i Promocji Związku NSZZ „Solidarność”.

 „Targi Pracy i Edukacji” są okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, a także z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Świętochłowicach.

PLAKAT