Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Tańsze bilety na mecz "Niebieskich"

Kibice Ruchu Chorzów ze Świętochłowic mogą kupić bilet za „złotówkę” na najbliższy mecz. Klub kontynuuje akcję zapraszania kolejnych „Niebieskich” miast na spotkania przy Cichej. Teraz pora na fanów ze Świętochłowic, Siemianowic Śląskich i Dzierżoniowa.

Bilety w promocyjnej cenie na mecz ze Śląskiem Wrocław można nabyć w Strefie Kibica na stadionie Ruchu przy ul. Cichej 6 oraz w Sklepie Kibica przy ul. Wolności 62 w Chorzowie. Spotkanie odbędzie się w piątek, 23 października o godz. 18.00.

Przy zakupie należy okazać kartę kibica oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania w jednym z miast objętych promocją. Do rozdania jest 1920 promocyjnych wejściówek.

Bilety za „złotówkę” mieszkańcy Świętochłowic mogą kupować do czwartku, 22 października, włącznie. W piątek, w dniu meczu ze Śląskiem Wrocław, obowiązywać będą standardowe ceny. Tańsze wejściówki za złotówkę to nie jedyna korzyść dla fanów. Każdy, kto zakupi promocyjny bilet na ten mecz będzie mógł od razu nabyć wejściówkę na kolejne spotkanie w cenie ulgowej!

Spotkanie z trenerami Ruchu Chorzów - Wieże KWK Polska