Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Prezydent Komorowski o Karcie 3+

Realizowany od kilku lat w Świętochłowicach program "Karta 3 +" , którym objęte są rodziny wielodzietne, zyskał uznanie w oczach pary prezydenckiej Rzeczypospolitej Polskiej.

Anna i Bronisław Komorowscy złożyli pisemne podziękowania Świętochłowicom za realizowanie programu, który jest wyrazem troski o dobro rodzin wielodzietnych i wrażliwości na ich potrzeby, a tym samym za włączenie się w budowanie dobrego klimatu dla rodzin w Polsce.

- To wyróżnienie jest dla nas impulsem do podejmowania kolejnych inicjatyw prospołecznych. Cieszę się, że prowadzony w naszym mieście program został doceniony przez parę prezydencką – mówi Dawid Kostempski, prezydent Świętochłowic.   

Przypomnijmy, że Karta 3 + w Świętochłowicach funkcjonuje od kilku lat. Osoby nią objęte mogą codziennie bezpłatnie korzystać przez 1,5 godziny z miejskiej pływalni, a w zimie przez 45 min z lodowiska. Zniżki mają także obowiązywać przy korzystaniu z ekologicznego basenu (rabat 50 proc.) oraz przy wstępie do Muzeum Powstań Śląskich.

Program umożliwia również bezpłatny wstęp na płatne imprezy kulturalne i sportowe organizowane przez jednostki budżetowe i samorządowe oraz uprawnia do 20% zniżki przy wstępie do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Parku Linowego i na Kolejkę Linową Elka w Parku Śląskim.

Zobacz: PODZIĘKOWANIA