Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Nowe propozycje "Trzy Plus"

W Świętochłowicach rodziny wielodzietne mogą korzystać z przywilejów w ramach tzw. programu „Trzy Plus”. W ostatnim czasie  rozszerzono go o kolejne propozycje - 20 % zniżkę  przy wstępie do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Parku Linowego i Sali Zabaw Lizzy na terenie Parku Śląskiego.   

 Przypomnijmy, że uczestnicy programu posiadając specjalną kartę codziennie bezpłatnie mogą korzystać przez 1,5 godziny z krytego basenu, a w zimę przez 45 minut z lodowiska. Darmowe wstępy obowiązują także na miejskich, płatnych imprezach kulturalnych i sportowych. 

Program obejmuje, zameldowane pod jednym adresem w Świętochłowicach, rodziny posiadające co najmniej troje dzieci poniżej 18 roku życia, rodziny zastępcze oraz podopiecznych świętochłowickich ośrodków wychowawczych. Karty w ramach programu „Trzy Plus” wydawane są osobom pełnoletnim. Osoby niepełnoletnie otrzymują je do ukończenia 18 roku życia. Po tym czasie mogą one nadal z nich korzystać pod warunkiem podjęcia dalszej nauki i po przedstawieniu oświadczenia o jej kontynuowaniu. Od początku funkcjonowania programu wydano ponad 1400 kart.

Karty wydawane są w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach tel. 32 3491 845 lub 847. Wnioski i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.swietochlowice.pl