Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Akcje charytatywne dla Vanessy

W najbliższy weekend odbędą się akcje charytatywne dla Vanessy Walusz. Przed nami koncert, bieg i mnóstwo imprez towarzyszących pod wspólnym hasłem „Świętochłowiczanie dla Vanessy”. Akcje patronatem honorowym objął prezydent miasta Dawid Kostempski. 

Vanessa walczy z glejakiem mózgu. W Polsce nie można już pomóc dziewczynce, tylko kosztowna terapia w klinice w Meksyku daje jej szanse na przeżycie. Dochód z imprez, które odbędą się w weekend zostanie w całości przekazany na leczenie małej świętochłowiczanki.

  • 24 lutego, godz. 9 – Maraton Fitness w Centrum Kultury Śląskiej poprowadzi Karolina Kucharczyk. Wydarzeniu potowarzyszą zajęcia animacyjne dla dzieci, aukcje i inne atrakcje.
  • 24 lutego, godz. 17 – Charytatywny Koncert dla Vanessy w Centrum Kultury Śląskiej. Wystąpią m.in.: Żeton, Dono, Krzysztof Drabik, De Silvers, Marcin Kindla, Long&Junior.
  • 25 lutego  – Bieg Charytatywny dla Vanessy na Skałce, start o godzinie 14. Wpisowe to 10 zł, ale każdy uczestnik biegu może zbiórkę zasilić większą sumą. Do przebiegnięcia niecałe 3 km, start na stadionie im. Pawła Waloszka.  Atrakcją będą też przejażdżki w samochodach terenowach,  taxi offroad zaparkują na stadionie już o godz. 13, kulig na Alei Parkowej będzie na Was czekał od godz. 10. Natomiast z przejażdżek w bryczce będzie można skorzystać na stadionie OSIR "Skałka" od godz. 13.

 

PLAKATY:

Koncert charytatywny

Bieg